Dil Seçimi
Para Birimi Seçimi
  • Dumansız Mangal Eco-Purge Home
  • Dumansız Mangal Eco-Purge Home
  • Dumansız Mangal Eco-Purge Home
  • Dumansız Mangal Eco-Purge Home
  • Dumansız Mangal Eco-Purge Home
  • Dumansız Mangal Eco-Purge Home
  • Dumansız Mangal Eco-Purge Home
Dumansız Mangal Eco-Purge Home
Ürün Kodu : HOME-PURGE-R
Marka :  Havmak
₺ 110,021.22   +Kdv
Izgara Tipi
Elektrikli Gazlı Kömürlü
Koku Filtresi
Hariç Dahil
Temiz Hava Çıkış Opsiyonu
Gövdeden Tahliye Dış Ortam Tahliye Çıkışı
      

Evinizin rahatlığında komşularınıza rahatsızlık vermeden mangal ve ızgara yapmak artık hayal değil. Balkon, bahçe ve teras gibi yarı açık ortamlarda dumansız ve kokusuz mangal imkanı sunan Eco-Purge Home ile tanışın;

Kurulum veya tadilat gerektirmeyen dumansız mangal üniteleri, ihtiyacınız olan herşeyi tek paket halinde tak-çalıştır olarak size teslim edilir. Dahası, Eco-Purge Home pişirme metodunuza müdahale etmez.

Piyasada satılan diğer “dumansız mangal” ürünlerinin aksine, kullanıcıya kömürle geleneksel mangal yapma imkanı sunar.

Dumansız ve Kokusuz özelliğini çıkan kirli havayı filtreleme yapması ile birlikte kazanır. Elektrostatik Filtre teknolojisi sayesinde ızgara yaparken ortaya çıkan duman,

koku ve yağı tamamıyla filtre eder. Çıkış havasını tamamıyla bu tür kirleticilerden arındırır ve yerleşke alanlarında özgürce mangal yapmanıza imkan tanır.Opsiyonlar 


 

Izgara Tipi

Izgara Ünitelerinin başlıca özelliği duman ve opsiyon olarak koku filtre ederek çevreye rahatsızlık vermeden mangal yapma imkanı sağlamasıdır. 

Mangal alanı üniteden bağımsızdır. Dilerseniz sadece ünite satın alarak kendi mangalınızı kullanabilirsiniz. 

     Elektrikli Mangal ; Elektrikli enerjisi ile çalışan bu mangal tercihe göre Pleyt, Döküm, Döküm Oluklu yada Döküm Oluksuz olarak satın alınabilir. 

     Gazlı Mangal  ; Tercihe göre Tüplü yada Doğal Gazlı olarak satın alınabilir. Izgara bölümü Pleyt, Döküm, Döküm Oluklu yada Döküm Oluksuz olabilir. 

     Kömürlü Mangal ;  Bu seçenek geleneksel kömürlü mangaldan oluşur. İçerisi tamamen ateş tuğlası ile kaplı olarak gelir. Izgara bölümü oluklu yada 

                                     kare demir olarak tercih edilebilir. Kokoreç aparatı eklenebilir. Opsiyon olarak tamamen paslanmaz çelikten imal edilebilir. 
Koku Filtresi

Ünitelerde duman ve yağ tutucu Elektrostatik Filtre standart olarak gelir. Elektrostatik Filtreler dumanı tamamen filtre ederken kokuyu %40-50 oranında azaltır. 

Bu oran çoğu işletme için yeterli gelse de koku için ilave olarak Aktif Karbon filtre eklenmesi gerekebilir. Aktif Karbon filtre ilavesi ile koku %80-85 oranında azaltılır. 
Temiz Hava Çıkış Opsiyonu

     Gövdeden Tahliye ; Temizlenen hava Home-Purge Ünitesinin gövdesinden direkt olarak ortama atılır. Düşük hacimli ortamlarda kullanımı önerilmez. Elektrostatik Filtrenin oluşturduğu 

                                       ozon gazı gözlerde yanma ve baş ağrısı yapabilir. Yarı açık ve iyi havalandırılan ortamlarda kullanılabilir.  

     Dış Ortam Tahliye Çıkışı ; Tamamen kapalı yada iyi havalandırılmayan ortamlar için "Dış Hava Kiti"  içerir. Dış Hava Kiti sayesinde tamamen kapalı ortamlarda ızgara yapılabilir. 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.